Bramka do lepszego Świata

Poznaj bramkę do lepszego Świata

Może to ciebie nie dotyczy, ale co byś zrobiła, kiedy nagle dowiadujesz się, że zostało ci cztery tygodnie życia i jak to zwykle bywa w ogóle nie byłaś na to gotowa. Jesteś  w bardzo trudnej sytuacji, bo  właśnie twoja bliska osoba potrzebuje pilnie pomocy, a ty mając przy tym wszystkim   ogromny deficyt finansowy, otrzymujesz wyrok śmierci, ewentualnie z możliwością przedłużenia cierpienia o sześć miesięcy.

Co w takiej sytuacji robić?

Odpowiedź znajdziesz w  książce  „Przemiana” Od beznadziei do sukcesu. Dramatyczna  historia kończy się  z rewelacyjnym  sukcesem, tak ogromnym, że każdego może oszołomić, tym bardziej, że opisane są życiowe fakty. Ta książka może pomóc nie jednej osobie bo:

  1. Po przeczytaniu jej już nic nie będzie ci straszne

2.Dowiesz się, że w każdej sytuacji są ukryte uchylone wyjściowe  drzwi, wystarczy  tylko dobrze się rozejrzeć, aby je dostrzec i wejść  przez nie  do lepszego świata

3.Będziesz gotowa na trudności, a to oznacza, że możesz pozbyć się strachu w trudnych czasach pandemii jakich przyszło ci się zmierzyć.

Nazywam się Irena Czekaj i pokazuję na własnym przykładzie, jak  będąc w beznadziejnej sytuacji sobie poradziłam, lecz niestety, dopóki nie wiedziałam, że wyjście jest możliwe,   doświadczałam długo  ogromnego strachu i cierpienia.

Na podstawie swoich pamiętników książkę napisałam właśnie po to, abyś ty drogi czytelniku, lub ktoś ci znany w podobnej sytuacji prze taki strach przechodzić już nie musiał, przez co ja przejść  byłam zmuszona.

Nawet w czasach pandemii, które pogorszyło ci sytuację we wszystkich aspektach życia, to będziesz mógł  znaleźć wyjście, bo się dowiesz, że jest to możliwe.

Zobaczysz, że   kiedy zamykają  się jedne drzwi, to automatycznie uchylają się drugie, a jeśli ja prosta kobieta zdołałam wyrwać się ze szponów śmierci i biedy finansowej, to dla Ciebie  też wszystko stanie się  możliwe.

Zapraszam do lektury – „Przemiana”   Od beznadziei do sukcesu.

www.przemiana2020.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *