Myśli niechciane

 

 

Myśli  wraz z  uczuciami  posiadają ogromną moc i czy jesteśmy tego świadomi  czy nie,   i czy chcemy tego  czy nie  to właśnie nimi tworzymy swoje życie. Dobrze jest wiedzieć skąd się biorą złe myśli.

Niestety mając złe uczucia i myśli, na pewno nimi nie wykreujemy dobrego zdrowia i życia.  Dlatego jeśli chcemy cieszyć się dobrym  zdrowiem i życiem trzeba  nauczyć się pozbywać  destruktywnych myśli i uczuć.

Moim pierwszym krokiem do pozbywania się toksycznych myśli i emocji było poznanie skąd te myśli i emocje niechciane do mnie przychodzą.  Potrzebną  wiedzę  otrzymałam  z książek  pozytywnego myślenia i pod ich wpływem zaczęła się moja przygoda z terapią uwalniania  toksycznych uczuć  i myśli i nadal trwa nieprzerwanie.

Od lat przekonuję się podczas terapii jak destruktywne są ukryte uczucia i ciągle  jestem zaskakiwana jak ogromny wpływ mają na zdrowie i życie.

Wszystkie zablokowane uczucia stając   się destruktywne  ściągają takie same myśli i są przyczyną lęków przed wszelkimi  zmianami.

W konsekwencji wszystkie blokady powodują ogromne lęki przed zmianą życia.

Wielu z nas nie chce wiedzieć, że te zmiany dokonają  się same, tylko  nie koniecznie dla naszego dobra. Kiedy  my świadomie dokonujemy zmian sami,  to zawsze są dla nas lepsze, niż by dokonały się bez naszej świadomości.

Zablokowane uczucia sabotują nasze marzenia i cele, są toksyczne i zatruwają nasze ciało i życie.

Jeśli  czujemy dyskomfort, coś nam doskwiera, to automatycznie pojawiają się takie same destruktywne myśli, a to oznacza,  że są w nas zablokowane uczucia.

Dysfunkcje mogą powodować niekoniecznie  tylko złe uczucia, ale również  zablokowane pozytywne, takie jak radość i miłość. Dlatego, że zwyczajnie  wówczas odpychamy od siebie radość, miłość, a pustkę wypełniamy złymi emocjami.  Zgodnie z prawem przyciągania przyciągamy  wszystko  to,  co w sobie mamy, złe emocje przyciągają  zło, a pozytywne  dobro.

U  siebie zablokowałam radość w dzieciństwie, jak Matka przerywała mi  na podwórku zabawę z dziećmi w najlepszym momencie wołając do domu na obiad. Po  którymś razie moja podświadomość  zablokowała mi radość z zabawy, aby uchronić mnie przed  ogromnym bólem z powodu przerwanej zabawy.

Tak naprawdę, nie ma złych emocji, dopiero stają się złe  jak  je  zablokujemy, wówczas nawet zablokowana miłość i  radość  przejawia się jako ból  rujnujący  nam życie.

Irena

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *